SEO 2016 metais – į ką turėčiau atkreipti dėmesį?

Kiekvienais metais matome daugybę patarimų, ką atlikti vienais ir ką atlikti kitais metais. Pabandysiu savo žinias su skaitytojais ir tiek, kurie planuoja ar atlieka SEO optimizaciją, tačiau ne visada žino pagrindinisu šių dienų SEO metodus.

seo-optimizacija

Į ką turėtumėte atkreipti dėmesį 2016 metais? 

  1. Neužmirškite, jog unikalumas, tinklapio atnaujinimo dažnumas vis keliauja į TOP pozicijas, todėl nenuostabu, jog 2016 metais į tai Google kreips dar daugiau dėmesio.
  2. Kokybiškos nuorodas reikšmė. Galutiniame variante, ne kiekybė, o kokybė laimi. Anksčiau ar vėliau jūsų nekokibiškas nuorodas Google tiesiog sunaikins ir padarys neaktyviomis. Todėl, jeigu nenorite nukentėti, patartume į tai nežvelgti atlaidžiai. Kurkite kokybišką turinį naujienų portaluose, ieškokite kitų, panašių bendradarbiavimo kelių.
  3. Kokybiškai sukurtas tinklapis be jokių WC3 klaidų bei panaudojant structure data bus dar labiau priimtinesnis Google paieškos sistemai.
  4. Https įsidiegimas į savo tinklapį. Jau seniau nei prieš metus Google paskelbė, jog tinklapiai turintys SSL sertifikatus, bus reitinguojami kur kas aukščiau. Todėl 2016 metais šis faktorius gali nulemti jūsų pozicijų pakilimą.
  5. Kuriamo turinio turi būti daugiau nei daug. Visada atsižvelkite į savo konkurentus ir orientuokitės pagal vyraujančią savo srities rinką. Jeigu jūsų konkurentas kuria daug kokybiško teksto savo tinklapyje ir puikuojasi daug aukščiau už jus, reiktų pagalvoti ar tokią sistemą nebūtų įmanoma pritaikyti ir pas save?

2016 jau ne už kalnų, O norint jiems pasiruošti, strategiją paruošti jau turite pradėti dabar. Nepamirškite, jog privalote būti unikalūs, tik taip pranoksite savo konkurentus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *