Profesionalios seo paslaugos – kaip atskirti?

Jeigu įmonė garantuoja pozicijas – turite įtarti kląstą.

Nei viena įmonė negali užtikrinti, garantuoti tam tikros pozicijos. Jeigu jūsų pasirinktą reklamos įmonė, tai garantuoja, patariame į tai žvelgti atsargiai. Kodėl? Kyla klausimas, kaip tai gali būti, teikiama paslauga, tačiau negali būti jokios, tikslių pozicijų garantijos? Juk negalima garantuoti, dėl keletos aspektų, nei vienas seo specialistas nežino, kada ir kaip Google pakeis savo algoritmą. Taip pat jūsų pasirinkta įmonė negali žinoti ar tiesioginiai konkurentai į tai neinvestuos kur kas daugiau ir juos aplenkti bus praktiškai neįmanoma. Dėl tokių paprastų faktorių, garantijų negali teikti konkrečioms pozicijoms.

seo paslaugos - profesionalios

Dėl ko kai kurios įmonės vis tik teikia garantijas?

O čia yra labai paprastas atsakymas. Tokios įmonės dažniausiai sukčiauja, naudodamos draudžiamus veiksmus, kurie anksčiau ar vėliau jūsų įmonei pakenks, tačiau ne jūsų pasirinktai įmonei, kadangi sutartyje – jokių žalos, padarinių garantijos. Dėl to reikėtų elgtis atsargiai su tomis įmonėmis, kurios garantuoja aukštas pozicijas Google paieškoje.

Jokių garantijų? Tai kodėl turėtumėte užsisakyti seo paslaugą?

Daugumai įmonių kyla labai paprastas klausimas. Neteikiate garantijų? Tai susirasime kas teiks. Taip sutinkame įmonės turi teikti garantijas, tačiau ne pozicijoms, o darbams, planui, analizei, ataskaitai. Būtinas dalykas, gauti konkrečius veiksmus, kuriuos atliko seo specialistas ir įsitikinti, jog jis tai darė tvarkingai ir atsakingai. Taip jūs apsidrausite ir žinosite, kas buvo įvykdyta ir po nutraukto bendradarbiavimo, atlikti darbai nebus panaikinti, nes jūs žinosite!

Įmonė rinkos lyderė? O galbūt geriausią autoritetą turinti įmonė?

Būkite atsargūs, tai gali būti didelė klasta, įmonės, kurios vadinamos rinkos lyderėmis dažniausiai turi didelį darbų krūvį ir kokybiškos seo paslaugos dažniausiai pasiūlyti negali. Dėl to vertėtų išsiaiškinti ar pasirinkta įmonė, neturi per daug darbo ir gali jums skirti pakankamai daug dėmesio.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *