Google paskelbė, jog Mobili tinklapio versija bus privaloma!

Nuo balandžio 21 dienos visos internetinės svetainės privalo susikurti, turėti mobiliąsias versijas, nes kitaip reitinguosis Google paieškos sistemoje daug žemiau už kitus. Iki šiol, tai nebuvo privaloma, tačiau Google kompanija nusprendė, jog mobiliojo telefono paieška privalo būti daug kokybiškesnė ir patogesnė. Juk vartotojas nori naršyti patogiame tinklapyje. Būsime visiškai nesuinteresuoti jei atsivertęs tinklapis, kuris bus nepatogus, sunkiai valdomas ar informacijos teks ieškoti net keletą minučių. Iš tokių internetinių svetainių lankytojas išeina iš karto.  Vien dėl tokių paprastų priežaščių kompanija užsimojo priversti svetainių kūrėjus, savininkus suklusti.

Kokią įtaką padarys mano tinklapiui, verslui?

Jeigu jūsų internetinė svetainė gauna didelį srautą iš mobiliosios Google paieškos, o jūsų tinklapis nėra pritaikytas išmaniesiems įrenginiams. Jūsų paieškos srautas gali nukristi iki 50%. Tai yra iš tiesų didelis skaičius, žinant, jog paieškų tendencijos sparčiai kinta, vartotojai vis daugiau ir daugiau ieško informacijos būtent su išmaniaisiai įrenginiais. Todėl su lyg kiekviena diena jūsų srautas gali dar labiau mažėti.

Be to manoma, jog būtent šis atnaujinimų paketas bus kur kas efektyvesnis ir veiks daug stipriau nei Google Panda ir Pingvinas.

Ar jūsų tinklapis paruoštas Google atnaujinimui?

Jeigu jums aktualus šis Google atnaujinimų paketas, jau dabar galite pasitikrinti ar jūsų turimas tinklapis atitinka kompanijos keliamus reikalavimus. Tai galite padaryti užsukę į https://www.google.com/webmasters/tools/mobile-friendly/ tinklapį. Įveskite savo adresą ir gausite atsakymą, ar jums reikalinga korekcija, ar jūs pasiruošę atnaujinimams.

Pastebėjimai

Nors ir Google šią informaciją buvo paskelbusi jau Sausio pradžioje, daug kas šios itin svarbios informacijos nesužinojo ir savo tinklapio neatnaujino. Greičiausiai dauguma, tai sužinos, kai jų srautas ženkliai kris. Google anksčiau ar vėliau pasieks savo iškeltą tikslą, suaktyvinti svetainių turėtojus kurti tinklapius tik prisitaikančius prie išmaniųjų įrenginių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *