4 puikūs įrankiai, padėsiantys optimizuoti SEO pagal vietoves

Ar žinojote, jog 85 procentai klientų naudojasi paieškos sistemomis surasti įmones, kurių paslaugų jiems reikia, savo vietovėje? Taip, klientai neieško toli – būtent dėl to jūsų kompanijai reikia tapti matoma savo apylinkės vartotojų rate.

Vietinis SEO čia tampa sėkmės raktu. Tačiau patekti į paieškos viršūnę gali būti sunku, jums gali prireikti ekspertų pagalbos, arba galite naudotis šiais įrankiais, padėsiančiais  tai padaryti. Pažiūrėkime iš arčiau:

  • Synup

Ar kada pagalvojote, kad visas praleistas laikas talpinant informaciją buvo nenaudingas? Ar visa informacija pateikta be klaidų ir jūsų verslo profilis kiekviename websaite yra tikslus? Įvertinti kiekvieną talpinimą pačiam atima daug laiko ir pastangų ir čia jums gali padėti Synup. Ši programa padės sutvarkyti ir teisingai sudėlioti šį dalyką. Be viso to, ji leidžia jums sekti, ką vartotojai sako apie jūsų produktą. Svarbu prisiminti, kad klientų atsiliepimai bei teisinga patalpinta informacija yra pagrindiniai faktoriai, norint savo bendrovę padaryti labiau matoma.

  • Moz Local

Galvodami apie SEO, iškart galvokite apie Moz. Nėra abejonių, jog vienas geriausių įrankių optimizacijai yra Moz kolektyvas. Ši programa talpinimo procesą padaro visiškai lengvu. Jums tereikia nurodyti savo buvimo vietą ir Moz Local surinks informaciją, parodys, ar tai turėjo potencialo ir pnš.

  • Whitespark‘s Local Citation Finder

Norint padidinti savo šansus būti matomu jūsų vietovėje, reikia atsirinkti citatas, tinkančias specifinei vietai. Problema ta, kad tokių citatų yra milijonai internete, tad kaip jas surasti, juolabiau, kaip surasti tinkančias jums?

Skamba sunkiai? Taip ir yra, bet padėti gali Whitespark‘s Local Citation Finder. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai įrašyti pagrindinę frazę, o programa suras geriausius citatų šaltinius, sugrupuos juos pagal patikimumą. Jums tereikės išsirinkti.

  • BrightLocal‘s Local Search Rank Checker

Jums reikia nuolatos kontroliuoti vietinę SEO rinką ir kompanijos veiksmingumą bei kaitą joje. Čia Local Search Rank Checker yra nepakeičiamas. Jis jums parodo jūsų puslapio rangą apylinkėse tokiose paieškos sistemose kaip Google/ Bing/ Bing Local ir panašiai. Jūs galite sekti rinkos kaitą įvairiose konkrečiose vietovėse, jei jūsų uždavinys yra populiarėti skirtingose apylinkėse. Šios programos esmė – rinkos sekimas ir tikrinimas, ar puslapis dirba efektyviai ir yra matomas.

Tikimės, kad šie keturi įrankiai padės jums geriau optimizuoti SEO konkrečiai savo apylinkėje, kadangi jie yra laiko patikrinti ir turi tikrai gerus atsiliepimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *