10 įrankių, kurie jums kasdien padės padaryti daugiau

Natūralu, kad daug dirbantį profesionalą kartais užpuola mintys, jog paroje yra per mažai valandų. Ypač dažnai taip jaučiasi verslininkai, statantys savo verslą vieni. Dirbti vienam valandų valandas dažnai atrodo sunki misija, o kai tų darbų nespėjama pabaigti galima išvis išeiti iš proto. Visgi šiais naujųjų technologijų laikais pilna įvairių programėlių, kurios padeda automatizuoti savo darbus, susiplanuoti laiką ir pnš. Tik kaip atsirinkti tinkamas? Pateikiame 10 programėlių, kurios padės suproduktyvinti savo darbą.

  • Scraps

Ši programa skirta tik įrenginiams, naudojantiems iOS operacinę sistemą. Scraps padės jums savo mintis paversti realiomis idėjomis. Ši programa būtent taip ir veikia  – jei jums kas nors šovė į galvą, užsirašote į Scraps, o jis suranda įvairias asociacijas ir iš to pasiūlo mintis. Be to, jis kompiliuoja viską, ką užsirašote, tad galbūt iš kelių minčių išeis viena reali gera idėja.

  • MakeMe

Jei darbų atidėliojimas bei pamiršimas jums tapo problema, gali padėti MakeMe. Šiame apps‘e galite susirašyti tikslus, reikiamus atlikti darbus ir sekti jų progresą bei nuolatos matyti kiekvieno darbo deadline‘ą.

  • PayAnywhere

Ši programa labai naudinga mažiems verslams. Na, iš esmės tai ne programa, bet įrankis – kortelių skaitytuvas. Prisidedate jį prie telefono ir galite nuskaitinėti kreditines korteles, o pinigai iš karto ateis jums į saskaitą. Tai ypač naudingas dalykas smulkiems verslininkams ar pardavėjams, susitinkantiems akis į akį su klientais.

  • Producteev

Producteev automatizuoja projektų valdymo sistemą surinkdamas jūsų el.pašto, kalendoriaus, užduočių duomenis ir paverčia tai į projekto valdymo bazę. Šia programa jūs galite komunikuoti su projekto partneriais ir palaikyti nuolatinį ryšį dirbant.

  • HoursTracker

Šia programa galite pastoviai sekti, kiek laiko praleidote prie kiekvieno darbo. Laikas – pinigai.

  • Wunderlist

Naudinga programa planuotis savo darbus. Svarbiausias jos privalumas – jūsų elektroninius laiškus, užsakymus ji iškart gali paversti suplanuotais darbais. Labai naudinga programa ne tik darbo, bet ir asmeniniais sumetimais.

  • GoToMyPC

Vienaip ar kitaip, kompiuterį mes nešiojamės ne visada, kadangi tai didesnis daiktas, be to, jo nevisada prireikia. Tačiau kartais jo taip reikia šalia, o nėra. Ši programa leidžia jums vieną kart užmezgus kontaktą tarp telefono ar planšetės bei kompiuterio pasiekti jį nepriklausomai nuo jūsų buvimo vietos.

  • Dragon Mobile Assistant / Siri

Pirmasis apps‘as skirtas Android turėtojams, antrasis – iOS. Tai lyg jūsų asmeniniai palydovai, kurie atlieka balsu įvestas paprastas užduotis – nuo restorano suradimo, interneto paieškos iki priminimų nustatymo. Šiomis programomis galite optimizuoti savo laiką bei padidinti darbo našumą.

  • Google Drive

Jei jums tenka dalintis dokumentais ir popierizmu su klientais ar kolegomis, Google Drive yra tiesiog būtinas dalykas. Jūs galite jį naudoti ir įvykių planavimui, kurdami užduočių lapus kiekvienam pavaldiniui ar kolegai. Nemokamas ir labai reikalingas dalykas.

  • Goods Order Inventory

Jei pardavinėjate produktus, ši programa gali būti gera pagalbininkė. Ji padeda jums tvarkyti, sekti, pardavinėti kiekvieną produktą. Jūs galite matyti, ar prekės baigėsi, jei jas užsakėte, matysite, ar jos atkeliavo, jei jas pardavėte, matysite ar jos jau pasiekė klientą.

Sutaupant po kelias minutes kasdien jūs galite labai smarkiai padidinti savo darbo našumą. Tikimės, kad šios programėlės padės jums tai padaryti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *