Kaip padidinti lankytojų srautą be jokių marketingo žinių?

Daugumą žmonių internetines svetaines susikuria vien dėl to, jog išpopuliarėti, uždirbti daugiau pinigų. Tačiau ne visos jos tampa tokios populiarios į kurias užsuka šimtai ar tūkstančiai žmonių. Šiuo straipsniu pabandysime atskleisti, kaip jūs galite padidinti savo pardavimus blogui, o galbūt net susikūrus blogą.

Kaip tai atlikti, jeigu jūs visiškai nežinote jokių marketingo principų? 

Savaime suprantama remsimės SEO technologijomis ir strategijomis. Jeigu tenka domėtis SEO optimizacijos principais, žinote, jog būtent pagrindinius, daugiausiai ieškomus raktinius žodžius yra sunkiausiai iškelti į Google top pozicijas. Tačiau iš patirties galime iš karto pasakyti, jog būtent naujienų portalai, blogai ir kitos panašios tematikos svetainės, didžiausią srautą sutraukia būtent iš ilgių raktinių žodžių. Pavyzdžiui „karščiausios mados naujienos“. Juk būtent bandydami iškelti raktinius žodžius – mada, stilius ar panašiai užtruksite kur kas ilgiau, o galbūt tai net neapsimokės, nes resursų reikės iš tiesų per daug. Todėl mūsų siūlymas būtent derinti rašomus straipsnius su mažiau ieškomais raktiniais žodžiais.

Kaip tai atlikti? 

Turime keletą būdų, tačiau vienas iš geresnių ir patikimesnių būdų būtų:

– Privalote susikurti bei aktyvuoti Webmastertools įrankį, jeigu to dar nepadarėte. Ši priemonė jums padės sekti daugybę SEO statistikų bei pagreitinti tinklapio informacijos atsiradimą internete.

wb

Kaip matome pateiktoje nuotraukoje, jau susitvarkius ir aktyvavus įrankį, einame į paieškos srautas ir paieškos užklausos. Čia rasime didelį sąrašą raktinių žodžių, pagal kuriuos į jūsų internetinę galimai užsuka jūsų lankytojai.

webmastertools-seo-irankis

Matome duotoje nuotraukoje pagrindinius raktinius pagal kuriuos galimai užsuka jūsų lankytojai, išsirinkime.

Kaip greitai ir paprastai išsiaiškinti kitas ilgas frazes, kurios jums duos papildomą srautą?

Išsirinkime norimą raktinį žodį ar frazę iš duoto pavyzdžio ir tai veskime Google paieškos sistemoje.

google-seo-irankiai

Kaip matome, Google parenka jums keletą variantų, pagal kuriuos ir turite derinti kitą, kuriamą srautą. Kaip pavyzdžiui „pigi auto nuoma Vilniuje be užstato“. Sukurkime blogo įrašą apie sąlygas su pavadinimu „pigi auto nuoma Vilniuje be užstato“ ir jūsų srautas pakils, kadangi su ilgais raktiniais žodžiais konkurencija iš tiesų yra nedidelė.

Dar vienas būdas patikrinti ieškomas frazes „Google keyword planner“ įrankis.

Išvada

Tokiu būdų per visus metus savo srautą galite išauginti nuo 20 iki 40 procentų, savaime suprantama nuo jūsų darbo apsukų pajėgumo ir kitų faktorių. Šis procentinis skaičius gali atitinkamai kisti priklausomai, kaip ir minėjome kiek darbo įdėsite.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *